ИЗЛЕТ КОРИСНИКА У ЛУКОВСКУ И КУРШУМЛИЈСКУ БАЊУ

Група корисника вођена је на излет у Луковску и Куршумлијску Бању, уз посету манастирима Светог арханђела Михајла у Конџељу и Светог Николе у Куршумлији. Провели су пријатан дан по лепом сунчаном дану и уживали у природним благодетима ових бања.